Як приклад, прес-служба цього відомства наводить факт неправомірного отримання з бюджету майже 700 тисяч гривень у Черняхівському районі. Там посадовці підприємства «Україна» впродовж минулого року надавали до райдержадміністрації сфальсифіковані документи. Підробки надавали право зловмисникам отримувати гроші, що виділяються окремими бюджетними програмами. Наразі триває досудове слідство, потім матеріали будуть передані до суду, який і визнає справжню провину фігурантів цієї справи. Для довідки: всього з початку року на Житомирщині до різного роду відповідальності притягнуто майже 100 урядників. Їхня провина полягала у незаконному використанні бюджетних коштів. Цікаво, що традиційно прізвища посадовців-порушників не повідомляють.
Житомир.info




















